JK Agro

Hakofyt Citrus 

Hakofyt B citrus je špeciálne hnojivo určené na pestovanie citrusov, ale aj iných na výživu náročnejšíchrastlín. Unikátnosť jeho zloženia spočíva v komplexnom zastúpení všetkých potrebných makrooprvkov (dusík, fosfor, draslík, síra a horčík), mikroprvkov (najmä železo, zinok, mangán, meď, bór a molybdén), humínových látok, esenciálnych aminokyselín, sacharidov a stimulátorov rastu prírodného pôvodu. Toto zloženie robí z Hakofytu jedno z najkomplexnejších hnojív na trhu. 

Hakofyt B citrus bol pripravený na základe spolupráce s Citrus klubom Košice a je dlhoročne úspešnevyužívaný v Botanickej záhrade Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach, ale aj u mnohých špecialistov na pestovanie tropických a subtropických rastlín na celom Slovensku. 

Zloženie: 1 liter Hakofytu B citrus obsahuje minimálne 60 g dusíka, 10 g draslíka ako K2O, 4 g fosforu akoP2O5, 1 g bóru, 1 g humínových kyselín, 0,1 g zinku a 0,1 g železa. Obsahuje aj ďalšie mikroelementy viazané na humínové látky (najmä horčík, mangán, meď, molybdén a síru), sacharidy, esenciálne aminokyseliny a stimulátory rastu auxínového a cytokininového typu.

Cenník Hakofyt Citrus:

  0,5 l
Hakofyt Citrus 3,90 €

Ceny sú uvedené s DPH.

V prípade záujmu vyplňte prosím objednávku.
Pri objednávke nad 89 Eur je poštovné v cene.

JK Agro, 2015created by: azn webdesign